Torby papierowe - Oferta

W naszym asortymencie znajdują się torby papierowe z najwyższego gatunku surowca. Są to opakowania wytrzymałe, eleganckie i przydatne w wielu sytuacjach. Pozwalają na ich niezwykle uniwersalne wykorzystanie, między innymi na zakupy, opakowania na prezenty, czy produkty reklamowe z nadrukiem. Jesteśmy przekonani, że dzięki ekologicznemu pierwiastkowi, każda osoba wykorzystująca nasze produkty, będzie miała poczucie włączenia się do walki o nasze wspólne środowisko naturalne. Te produkty to dziś najpopularniejsza i najchętniej wybierana metoda dbania o otaczające nas środowisko oraz ograniczenie przemycania do niego szkodliwych produktów, takich jak chociażby torby foliowe. Wykorzystanie naturalnych surowców sprawia, że nasze towary ulegają szybkiemu rozkładowi i nie stanowią niekorzystnej ingerencji w otoczenie. Opakowania z naszej oferty są bardzo często wybieraną przez różnego rodzaju firmy jako forma reklamową. Dzięki wykorzystaniu przyjaznych ekologicznie produktów, firma wzmacnia swój pozytywny wizerunek i podkreśla fakt troszczenia się o środowisko. Jest to możliwość nie tylko działania typowo wizerunkowego, ale przede wszystkim nastawionego na jakość – torby z papieru są bowiem niezwykle wytrzymałe i estetyczne. Sprawia to, że logo Państwa firmy będzie wyglądać jeszcze lepiej. Jeśli więc interesują Państwa wyjątkowe produkty ekologiczne, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi wariantami oferowanych przez nas produktów. INFORMACJE OGÓLNE W ofercie udostępniamy te opakowania w wielu rodzajach, rozmiarach, a nawet kolorach.

Torby czyste

Są to solidne opakowania bez nadruku – gładka powierzchnia sprawia, że charakteryzuje je estetyczność i uniwersalność. Można je wykorzystywać do noszenia zakupów, a także do zapakowania prezentu. Oferujemy je w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i brązowej.

Torby kolorowe

To wytrzymały i jednocześnie niezwykle przydatny papier pakowy w prążki. Na zewnątrz APLA w kolorach:

 • niebieski,
 • granatowy,
 • czarny,
 • czerwony,
 • bordowy,
 • zielony.

Opakowania idealne w wielu sytuacjach – liczne kolory zapewniają wspaniałe wrażenia wizualne.

Torby z nadrukiem

Na powierzchni oferowanych przez nas opakowań reklamowych może znaleźć się logo firmy + napisy. * 1/2 kolory 1- lub 2-stronnie min. nakład: 1 karton (150, 200, 300 sztuk w zależności od wielkości) * FULL COLOR

Torby papierowe wykonane są z papieru KRAFT (100% celulozy), co jest gwarancją wytrzymałości na poziomie 10 kg dla średniej wielkości. RODZAJE PAPIERU KRAFT z jakiego wykonane są nasze produkty:

 • pakowy (kolor brązowy),
 • pakowy w prążki (kolor brązowy),
 • biały,
 • biały w prążki,
 • biały błyszczący (powlekany) z wyglądu jak KREDA - tylko dla zamówień indywidualnych NOWOŚĆ!!!

Wysyłamy bezpłatnie wzory toreb z nadrukami wykonanymi dla innych klientów.